Tootekood: TIM 3.5-0922SM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TIM 3.5-0922SM
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3.5W; Uin: 4.5÷12V; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC
Output current 146mA
Mounting SMT
Power 3.5W
Operating temperature -40...90°C
Protection anti-overvoltage, short circuit protection
Series TIM 3.5SM
Application medical applications
Body dimensions 24.3x14.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Input voltage 4.5...12V DC
Insulation voltage 5kV
Efficiency 82%
Output current 2 146mA
Output voltage 2 -12V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 100kHz