Tootekood: TIM 3.5-4813SM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TIM 3.5-4813SM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3.5W; Uin: 36÷75V; 15VDC; Iout: 234mA; SMD; 7g
Output current 234mA
Mounting SMT
Power 3.5W
Operating temperature -40...90°C
Application medical applications
Body dimensions 24.3x14.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 5kV
Efficiency 82%
Number of outputs 1
Switching frequency 100kHz