Wire; stranded; Cu; H07VVH6-F; 4G35mm2; unshielded; black; PVC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TKD-3000630
Tootja: TKD
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; stranded; Cu; H07VVH6-F; 4G35mm2; unshielded; black; PVC
| Operating temperature | -20...60°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 4 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 450V, 750V |
| Insulation colour | black |
| Cable application | automatics, control for machines, crane tools, production line tools |
| Type of wire | mains |
| Shield structure | unshielded |
| Core marking | colours without colour repetition + ground wire |
| Earth core | yellow-green earth core |
| Wire cross-section shape | flat |
| Cable outside dimensions | 14.6x48.9mm |