TLE2064AMJ
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TLE2064AMJ
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: TLE2064AMJ
Spetsifikatsioon tootele TLE2064AMJ
| Mounting | THT |
| Case | CDIP14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating voltage | 7...36V |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 2MHz |
| Slew rate | 3.4V/μs |
| Input offset voltage | 900µV |