Tootekood: TON 15-4810WISM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TON 15-4810WISM
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 3.3VDC; Iout: 4A; 10.5g
Output current 4A
Mounting SMT
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series TON 15WI
Body dimensions 27.94x23.88x8.5mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 2.25kV
Efficiency 85%
Number of outputs 1
Switching frequency 350kHz