Tootekood: TON 15-4811WISM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TON 15-4811WISM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 5VDC; Iout: 3A; 10.5g; OUT: 1
Output current 3A
Mounting SMT
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series TON 15WI
Body dimensions 27.94x23.88x8.5mm
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 2.25kV
Efficiency 87%
Number of outputs 1
Switching frequency 350kHz