Tootekood: TON 15-4812WISM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TON 15-4812WISM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 1.3A; 10.5g
Output current 1.3A
Mounting SMT
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series TON 15WI
Body dimensions 27.94x23.88x8.5mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 2.25kV
Efficiency 86%
Number of outputs 1
Switching frequency 400kHz