Tootekood: TP5KP24A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: TP5KP24A
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TP5KP Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, P600, 2 Pins