Tootekood: TPSMD36A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: TPSMD36A
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TPSMD Series, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins