Tootekood: TR-3216FF12-R
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: TR-3216FF12-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Kind of fuse
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Soldering temperature
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Case - mm
  • Voltage drop
  • Type of fuse
  • Fuse characteristics
  • Breaking capacity
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 12A; 24VDC; soldered,SMD; 3.2x1.6x0.51mm
Mounting SMD
Resistance 3.9mΩ
Case - inch 1206
Kind of fuse miniature
Kind of package reel, tape
Soldering temperature 260°C / 10 s
Current rating 12A
Rated voltage 24V DC
Case - mm 3216
Voltage drop 70mV
Type of fuse fuse
Fuse characteristics quick blow
Breaking capacity 150A