Tootekood: TR-3216LV750-R
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: TR-3216LV750-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Kind of fuse
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Soldering temperature
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Rated voltage
  • Case - mm
  • Type of fuse
  • Fuse characteristics
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 750mA; 125VAC; 125VDC; soldered,SMD
Mounting SMD
Resistance 540mΩ
Case - inch 1206
Kind of fuse miniature
Kind of package reel, tape
Soldering temperature 260°C / 10 s
Current rating 750mA
Rated voltage 125V DC, 125V AC