Tootekood: TR1-2410FA12-R
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: TR1-2410FA12-R
  • Mounting
  • Kind of fuse
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Soldering temperature
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Rated voltage
  • Type of fuse
  • Fuse characteristics
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 12A; 125VAC; 125VDC; soldered,SMD; 2410FA
Mounting SMD
Kind of fuse miniature
Kind of package reel, tape
Soldering temperature 260°C / 10 s
Current rating 12A
Rated voltage 125V DC, 125V AC