Tootekood: TR1-2410FA500-R
Tootja: EATON/Bussmann
Tootja tootekood: TR1-2410FA500-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; quick blow; 500mA; 125VAC; 125VDC; soldered,SMD; 2410FA
Mounting SMD
Resistance 281mΩ
Kind of fuse miniature
Kind of package reel, tape
Soldering temperature 260°C / 10 s
Current rating 500mA
Rated voltage 125V DC, 125V AC