Operational Amplifier, RRIO, 4 Amplifier, 656 kHz, 0.25 V/µs, 1.8V to 6V, SOIC, 14 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TS1854IDT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TS1854IDT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, RRIO, 4 Amplifier, 656 kHz, 0.25 V/µs, 1.8V to 6V, SOIC, 14 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Slew rate | 0.25V/μs |
| Input offset voltage | 6mV |
| Input offset current | 25nA |
| Max operating temperature | 125°C |