IC: operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TS27M4CDT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TS27M4CDT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 1MHz |
| Slew rate | 0.6V/μs |
| Input offset voltage | 12mV |
| Input offset current | 100pA |