Operational Amplifier, 4 Amplifier, 3 MHz, 1.5 V/µs, 6V to 30V, ± 3V to ± 15V, SOIC, 14 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TS514IDT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TS514IDT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, 4 Amplifier, 3 MHz, 1.5 V/µs, 6V to 30V, ± 3V to ± 15V, SOIC, 14 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | precision |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 3MHz |
| Slew rate | 1.5V/μs |
| Input offset voltage | 4mV |
| Input offset current | 40nA |
| Max operating temperature | 125°C |