Analogue Switch, 1 Channels, SPDT, 10 ohm, 2.25V to 5.5V, SC-70, 6 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TS5A9411DCKT
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: TS5A9411DCKT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Analogue Switch, 1 Channels, SPDT, 10 ohm, 2.25V to 5.5V, SC-70, 6 Pins
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.25...5.5V DC |
| Case | SC70-6 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 10Ω |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 6 |
| Quantity in package | 3000 |
| Kind of integrated circuit | demultiplexer, multiplexer |
| Output configuration | SPDT |
| Max operating temperature | 85°C |