Operational Amplifier, RRO, 4 Amplifier, 100 kHz, 50 V/ms, 2.7V to 10V, SOIC, 14 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TS934AIYDT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TS934AIYDT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, RRO, 4 Amplifier, 100 kHz, 50 V/ms, 2.7V to 10V, SOIC, 14 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | micropower, rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Application | automotive industry |
| Bandwidth | 100kHz |
| Slew rate | 50mV/μs |
| Input offset voltage | 10mV |
| Input bias current | 300pA |
| Max operating temperature | 105°C |