IC: operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSC102IYDT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSC102IYDT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | instrumentation amplifier |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Number of channels | 1 |
| Application | automotive industry |
| Bandwidth | 1MHz |
| Kind of integrated circuit | current sense |
| Slew rate | 0.4V/μs |
| Input offset voltage | 4.5mV |