Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | high speed |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 25MHz |
| Slew rate | 15V/μs |
| Input offset voltage | 3.5mV |
| Input offset current | 65nA |