Operational Amplifier, RRO, 1 Amplifier, 65 MHz, 118 V/µs, ± 2.25V to ± 6V, 4.5V to 12V, SOT-23
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSH80IYLT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSH80IYLT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, RRO, 1 Amplifier, 65 MHz, 118 V/µs, ± 2.25V to ± 6V, 4.5V to 12V, SOT-23
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | high speed, rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Application | automotive industry |
| Bandwidth | 65MHz |
| Input offset voltage | 12mV |
| Input offset current | 5µA |
| Max operating temperature | 85°C |