Operational amplifier
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
TSH82IDT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSH82IDT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 65MHz |
| Slew rate | 100V/μs |
| Input offset voltage | 12mV |
| Input offset current | 5µA |