Operational Amplifier, RRIO, 4 Amplifier, 1.4 MHz, 0.6 V/µs, 2.5V to 6V, TSSOP, 14 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSV324AIYPT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSV324AIYPT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, RRIO, 4 Amplifier, 1.4 MHz, 0.6 V/µs, 2.5V to 6V, TSSOP, 14 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | TSSOP14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Application | automotive industry |
| Bandwidth | 1.4MHz |
| Slew rate | 0.6V/μs |
| Input offset voltage | 3mV |
| Input offset current | 60nA |
| Max operating temperature | 125°C |