IC: operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSV6391ILT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSV6391ILT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | micropower, rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 2MHz |
| Slew rate | 0.7V/μs |
| Input offset voltage | 4.5mV |
| Input offset current | 100pA |
| Input bias current | 100pA |