Operational Amplifier, Quad, 4 Amplifier, 900 kHz, 0.35 V/µs, 1.5V to 5.5V, TSSOP, 14 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSV734IPT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSV734IPT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, Quad, 4 Amplifier, 900 kHz, 0.35 V/µs, 1.5V to 5.5V, TSSOP, 14 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | TSSOP14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | micropower, rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Slew rate | 0.35V/μs |
| Input bias current | 300pA |
| Max operating temperature | 125°C |