IC: operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSV7722IQ2T
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSV7722IQ2T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | DFN8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 21MHz |
| Slew rate | 11V/μs |