Operational Amplifier, RRIO, 1 Amplifier, 2.7 MHz, 1.4 V/µs, 2.7V to 16V, SOT-23, 5 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSX711AIYLT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSX711AIYLT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, RRIO, 1 Amplifier, 2.7 MHz, 1.4 V/µs, 2.7V to 16V, SOT-23, 5 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | precision, rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Application | automotive industry |
| Bandwidth | 2.7MHz |
| Quiescent current | 1mA |
| Slew rate | 1.4V/μs |
| Max operating temperature | 125°C |