IC: operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSX7191AILT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSX7191AILT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | precision, rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Quiescent current | 1mA |
| Slew rate | 2.5V/μs |