Operational Amplifier, Single, 1 Amplifier, 10 MHz, 17.7 V/µs, 4V to 16V, SOT-23, 6 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSX920ILT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSX920ILT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, Single, 1 Amplifier, 10 MHz, 17.7 V/µs, 4V to 16V, SOT-23, 6 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-6 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 6 |
| Bandwidth | 10MHz |
| Input offset voltage | 5mV |
| Max operating temperature | 125°C |