Operational Amplifier, RRIO, 1 Amplifier, 400 kHz, 0.19 V/µs, 1.8V to 5.5V, SOT-23, 5 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TSZ121IYLT
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TSZ121IYLT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, RRIO, 1 Amplifier, 400 kHz, 0.19 V/µs, 1.8V to 5.5V, SOT-23, 5 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | micropower, rail-to-rail, zero-drift |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Application | automotive industry |
| Bandwidth | 400kHz |
| Quiescent current | 40µA |
| Input offset voltage | 8µV |
| Input bias current | 300pA |
| Max operating temperature | 125°C |