Tootekood: TVS5501V10MUT5G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: TVS5501V10MUT5G
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Unidirectional, 10 V, 20 V, UDFN, 2 Pins