Tootekood: UBQ10A05L04HI
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: UBQ10A05L04HI
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 15 V, QFN, 10 Pins, 5 V
Mounting SMD
Case QFN10
Kind of package reel, tape
Number of channels 4
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 5V
Max. forward impulse current 5A
Application HDMI
Type of diode Transil array
Breakdown voltage 6V