Tootekood: UWE-15/5-Q12P-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: UWE-15/5-Q12P-C
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 75W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Iout: 5A; DIP; 20g
Output current 5A
Mounting THT
Case DIP
Power 75W
Operating temperature -40...85°C
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 91.5%