VIPER318HDTR
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
VIPER318HDTR-1
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: VIPER318HDTR
Spetsifikatsioon tootele VIPER318HDTR
| Output current | 850mA |
| Mounting | SMD |
| Case | SO16 |
| Type of integrated circuit | PMIC |
| Integrated circuit features | PWM |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Topology | buck-boost, flyback |
| Input voltage | 4.5...30V |