Driver; low-side; 3.5A; 4W; Channels: 2; SO8; Package: tube; 40V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VNS3NV04DP-E
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: VNS3NV04DP-E
Spetsifikatsioon tootele Driver; low-side; 3.5A; 4W; Channels: 2; SO8; Package: tube; 40V
| Output current | 3.5A |
| Mounting | SMD |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Power | 4W |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 2 |
| Drain-source voltage | 40V |
| Kind of integrated circuit | low-side |