Tootekood: VS12VUA1LAMTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: VS12VUA1LAMTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, SOD-128, 2 Pins