Tootekood: VS13VUA1LAMTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: VS13VUA1LAMTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 13 V, 21.5 V, SOD-128, 2 Pins