VS14VUA1LAMTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: VS14VUA1LAMTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, SOD-128, 2 Pins