Tootekood: VS16VUA1LAMTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: VS16VUA1LAMTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 16 V, 26 V, SOD-128, 2 Pins