VS17VUA1LAMTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: VS17VUA1LAMTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-128, 2 Pins