Tootekood: VS22VUA1LAMTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: VS22VUA1LAMTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, SOD-128, 2 Pins