Tootekood: VS26VUA1LAMTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: VS26VUA1LAMTFTR
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, SOD-128, 2 Pins