VS28VUA1LAMTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: VS28VUA1LAMTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, SOD-128, 2 Pins