Tootekood: VS30VUA1LAMTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: VS30VUA1LAMTFTR
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, SOD-128, 2 Pins