Tootekood: VTVS36GSMF-M3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VTVS36GSMF-M3-08
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB VTVS Series, Unidirectional, 36 V, 61 V, DO-219AB, 2 Pins