Tootekood: VTVS3V3GSMF-HM3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VTVS3V3GSMF-HM3-08
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TransZorb Series, Unidirectional, 3.3 V, 8.9 V, DO-219AB, 2 Pins