Tootekood: VTVS63ASMF-HM3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VTVS63ASMF-HM3-08
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB VTVS Series, Unidirectional, 63 V, 108 V, DO-219AB, 2 Pins