Tootekood: VTVS63GSMF-HM3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VTVS63GSMF-HM3-08
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TransZorb Series, Unidirectional, 63 V, 108 V, DO-219AB, 2 Pins