Tootekood: VTVS8V5ASMF-M3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VTVS8V5ASMF-M3-08
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB VTVS Series, Unidirectional, 8.5 V, 13.5 V, DO-219AB, 2 Pins