Tootekood: VTVS9V4ASMF-M3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VTVS9V4ASMF-M3-08
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB VTVS Series, Unidirectional, 9.4 V, 14.9 V, DO-219AB, 2 Pins